Wsparcie w rozwoju i nauce dla Twojego dziecka

Czy Twoje dziecko ma trudności w nauce? 

Przygotowuje się do ważnego egzaminu?

 Czy samodzielna nauka to dla niego wyzwanie? 

Czy  zależy Ci na wysokim poziomie edukacji Twojego dziecka?  Czy martwisz się, jak poradzi sobie w przyszłości?  

 Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś/ odpowiedziałaś 'TAK’ – trafiłeś / trafiłaś w odpowiedniej miejsce.

20240307_205300

Dołącz do grona zadowolonych rodziców i uczniów, którzy już osiągnęli sukces dzięki edukacji spersonalizowanej!

Z ogromną przyjemnością polecam panią Monikę jako wyjątkową tutorkę. Dzięki jej indywidualnej pracy, moja córka dostała się do wymarzonej szkoły. Pani Monika nauczyła Julię efektywnie planować naukę i przygotowała ją do kluczowego wystąpienia rekrutacyjnego. Jej wsparcie i profesjonalizm były kluczowe dla sukcesu Julki.

                                                                                        Piotr Górecki, tata Julki

Dzięki tutoringowi, zauważyliśmy ogromne zmiany w postawie naszego syna wobec nauki. Kacper stał się bardziej odpowiedzialny i zaangażowany w swoje obowiązki. Zawsze był zdolnym chłopcem, ale brakowało mu motywacji i dyscypliny, by w pełni wykorzystać swój potencjał. Dzięki regularnym spotkaniom z panią Moniką, Kacper nauczył się, jak efektywnie planować swoją naukę i zarządzać czasem. Zyskał pewność siebie i coraz lepiej sobie radzi.

                                                                         Zofia Lipkowska, mama Kacpra

Zajęcia tutoringu bardzo mi pomogły. Dowiedziałem się, jak się uczyć samodzielnie. Teraz wiem, że moje wyniki zależą ode mnie, a nauka wcale nie jest nudna.  Pani Monika zawsze miała czas, żeby mi wszystko wytłumaczyć. Bardzo polecam jej pomoc.

                                                                                                    Michał Piekut, kl. 7

Spotkania są fajne, a pani Monika to super nauczyciel. Przed spotkaniami z nią, bardzo się stresowałam szkołą. Dzięki niej jestem teraz pewna siebie. Nauka jest łatwiejsza i mniej się boję. Pani Monika zawsze mnie wspierała i motywowała. Teraz lepiej radzę sobie z zadaniami i mam lepsze oceny. Bardzo dziękuję za pomoc.

                                                                                       Mania Szymańska, kl. 6

Czym jest tutoring?

Tutoring to nie są korepetycje. Jest to jedną z metod edukacji zindywidualizowanej, polegającą na długotrwałej , sytematycznej i indywidualnej pracy, której celem jest wspieranie ucznia w rozwoju zgodnie z jego zainteresowaniami, predyspozycjami i możliwościami. Celem ogólnym tutoringu jest wspieranie ucznia (podopiecznego) w rozwoju, w planowaniu własnej drogi edukacyjnej i osiąganiu samodzielności i dojrzałości.

Zalety tutoringu

Tutoring ma wiele zalet edukacyjnych. Po pierwsze, tutoring zwiększa efektywność nauki, ponieważ uwzględnia indywidualne tempo i styl uczenia się ucznia. Uczeń może  liczyć na wsparcie tutora, co zmniejsza ryzyko zniechęcenia lub frustracji.

Po drugie, tutoring rozwija umiejętności kluczowe dla życia w społeczeństwie. Uczy  samodzielności, odpowiedzialności, krytycznego myślenia, kreatywności, współpracy i komunikacji. Uczeń buduje także poczucie własnej wartości i zaufanie do innych ludzi.

Po trzecie, tutoring przygotowuje do przyszłości. Tutor  zachęca ucznia do podejmowania wyzwań i realizowania swoich pasji. Jest więc osobą, która inspiruje  do ciągłego rozwoju i poszukiwania własnej drogi.

 Co zyskuje Twoje dziecko?

  • Indywidualny plan nauki – Zamiast tradycyjnych korepetycji, opracowuję spersonalizowany program, dostosowany do potrzeb Twojego dziecka.
  • Motywacja do nauki – Praca nad motywacją i rozwijaniem umiejętności samodzielnego myślenia, co pozwala Twojemu dziecku osiągnąć sukces nie tylko teraz, ale i w przyszłości.
  • Poprawa wyników edukacyjnych – Dzięki indywidualnemu podejściu i technikom krytycznego myślenia, Twoje dziecko osiągnie lepsze wyniki w nauce.

 Co zyskujesz Ty, jako rodzic?

  • Spokój i pewność – Masz pewność, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach i otrzymuje profesjonalne wsparcie.
  • Czas dla siebie – Dzięki efektywnym metodom nauki, zyskujesz więcej czasu dla siebie, bez stresu związanego z edukacją dziecka.
  • Indywidualne konsultacje – Stały kontakt ze mną, możliwość monitorowania postępów i dostosowywania planu nauki do bieżących potrzeb.
  • Wsparcie – Pokażę Ci jak skutecznie wspierać edukację dziecka oraz jak najlepiej zaplanować jego ścieżkę edukacyjną.

Czy to się opłaca?

TAK.  Dzięki tutoringowi dziecko uczy się samodzielnie radzić sobie z wyzwaniami edukacyjnymi i z czasem potrzebuje coraz mniej wsparcia z zewnątrz. Umiejętności zdobyte podczas sesji tutoringu uczeń jest w stanie wykorzystać na różnych przedmiotach, a więc nie będziesz musiał/a  inwestować w kolejne korepetycje. Tutoring kształtuje także postawę LLL – Lifelong learning – dzięki której Twoje dziecko łatwiej poradzi sobie w szybko zmieniającym się świecie.

Nie czekaj - Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka!

Zarezerwuj miejsce już dziś!  Liczba miejsc jest ograniczona, aby zapewnić każdemu uczniowi najwyższą jakość edukacji. Skontaktuj się ze mną już dziś i odkryj, jak mogę pomóc Twojemu dziecku w osiągnięciu sukcesu!